Get Adobe Flash player

W naszej stałej ofercie znajduje się ponad 100 rodzajów produkowanych przez nas smyczy materiałowych najwyższej klasy. Każda smycz jest sprawdzana pod kątem wytrzymałości przed przeniesieniem Jej do stałej sprzedaży. Jesteśmy producentem z długoletnią tradycją, już niejeden zadowolony klient spaceruje w naszych produktach.

 MG 0594
Smycze materiałowe  taśmowe w naszej ofercie są dostępne w rozmiarach od 10mm aż do 40mm ( 10mm, 13mm, 16mm, 20mm, 25mm, 30mm, 40mm) w różnych kolorach gładkich oraz we wzory.


 

 

 

 

Każda ze smyczy wyproduowanych przez naszą firmę cechuje się solidnym wykonaniem :

 

 MG 0573
 

 


Rączka jest integralnym fragmentem smyczy. Wygodna i pewnie leżąca w ręce, pewne połączenie za pomocą trzech nitów zapewnia wytrzymałość, a dodatkowe obszycie rogów smyczy powoduje że smycz nie niszczeje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MG 0572

 

 

 

 

 

 

Materiał z jakiego wykonano smycz to najwyższej klasy włókno odporne na przetarcia oraz zabrudzenia. Smycze można normalnie prać w wodzie bez obawy o utratę wytrzymałości. Na brzegach smycz dodatkowo obszyta co zapobiega nadmiernemu pruciu i niszczeniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MG 0571

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smycz na końcu wyposażona została w wytrzymały stalowy karabinek z grubą sprężynką w środku, tak aby wykluczyć możliwość awarii.  Karabinki są specjalnie na zamówienie wykonywane ze wzmacnianej stali, tak aby ciągłe naprężenia nie uszkodziły karabinka - tak aby nie pękł. Podobnie jak rączka karabinek zabezpieczony jest trzema nitami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MG 0475 MG 0479 MG 0484 MG 0487 MG 0595 MG 0499